سبا اتصالات | پچکورد نوری،پیگتیل نوری،کابل نوری،رک نوری،راک،پچ پنل نوری،کانکتور نوری،آداپتور نوری،جمپر،کابل فیدر

سبا اتصالات امواج سپیدان

شرکت سبا اتصالات امواج سپیدان تولید و تأمین کننده تجهیزات مخابراتی، با بهره گیری از مدیران و کارشناسان مجرب در صنعت مخابرات که سال ها در شرکت های معتبر مخابراتی از جمله ITI، ITMC فعالیت داشته‌اند و همچنین با بیش از یک دهه تجربه در زمینه طراحی، تولید و تأمین کلیه تجهیزات مخابراتی و ارتباطات سیار فعالیت خود را آغاز نموده و حضور خود را به عرصه مخابرات اعلام می دارد. لازم به ذکر است محصولات تولیدی با برند سبا اتصالات امواج سپیدان و محصولات وارداتی با برندهای معتبر همچون RFS، Nk draka، rosenberger، hansen، hwatel و… قابل عرضه خواهد بود. طراحی و تدوین روش های بهینه ساخت در جهت ارتقاء کیفیت و بهره وری “تجهیزات مخابراتی” و رسیدن به خود کفائی در تولید و تأمین این تجهیزات در رأس فعالیت های این شرکت قرار دارد. دفتر مرکزی این شرکت در شیراز و کارخانه با سالن تولیدی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی سپیدان و شعبه دیگر این شرکت در تهران واقع گردیده است.

پچ پانل نوری,پچ پنل نوری,پچپنل نوریpatchpanel,پچ پنل 24 کر,پچ پنل 48 کر,پچ پانل 48 پورت,پچپنل نوری,پچ پنل فیبر نوری

تاییده ها و گواهی نامه ها

در طول دوران فعالیت شرکت فنی مهندسی سبا اتصالات امواج سپیدان، این شركت موفق به دریافت تاییدیه ها و گواهینامه های مختلفي گرديده است، كه در ذیل به تعدادی از آن ها اشاره شده است.

عرضه کننده انواع کانکتورها و جمپرهای مخابراتی :

جمپر,جامپر,جمپر مخابراتی,جامپر مخابراتی,جمپر لحیمی,جمپر پرسی,جمپر چپقی,جمپر مستقیم,جمپر راسته,جمپر نری,جمپر هنسن,جمپر ۷/۱۶,جامپر چپقی,جامپر راسته,جامپر هنسن, جمپر hansen

پیشرفت صنعت ملی در گرو تهیه محصولات ملی

تولید کننده انواع پچکوردهای فیبر نوری

انواع پچ کوردهای فیبر نوری Patchcord (پچکورد)، پچکوردهای مالتی مود و سینگل مود ،جهت ارتباط مابین پچ پانل نوری و سوئیچ شبکه جهت ارسال در اترنت های پرسرعت(Gigabit Eth) (Fast Eth) (Ethernet) مورد استفاده قرار می گیرند.این نوع پچکوردها می توانند با روکشهای PVC،OFNR،OFNP و LSZH با استانداردهای TIA،EIA و یا IEC تولید و ارائه گردند همچنین در انواع سینگل مد و مولتی مد داخلی و خارجی تک رشته و چند رشته موجود میباشند. کانکتورهای مورد استفاده ST SMA ST MU MTRJ LC FC E2000 DIN D4

اعتماد شما اعتبار ماست…

پچکورد نوری, پچ کورد نوری,پچکورد OS1, فیبر نوری,پیگتیل, مخابرات نوری,پچکورد مالتی مود,پچکورد سینگل مود,پچکورد ,پچکوردOM1,OM2,OM3,OM4,

تولید کننده انواع پیگتیل و کانکتورهای فیبر نوری

انواع کابل فيدر و کابلهاي مخابراتي، انواع کانکتورهاي فيبر نوري، مفصل فيبر نوري، بست فيدر، بست هاي مخابراتي ،کابلهاي شبکه و کواکسيال، انواع راک هاي کم ظرفيت ديتا و راک هاي نوري، انواع جمپرهاي لحيمي، انواع جامپرهاي ۷/۱۶، راک هاي ODF،راک هاي OCDF، پچ پنل هاي نوري و…

شرکت سبا اتصالات تولید کننده انواع پیگتیل های فیبر نوری (پیگتیل های OM2،OM3،OM4 ،پیگتیل Sc. پیگتیل Fc. پیگتیل Lc. پیگتیل ST. پیگتیل DIN. پیگتیل E2000.) در دو نوع سینگل مود و مالتی مود در متراژهای مختلف به همراه انواع پچکوردها و آداپتورهای فیبر نوری، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می باشد.

برخی از مشتریان ما

آخرین مقالات و تازه های دنیای فناوری