ماژول فیبر نوری Cisco XENPAK-10GB-LR

ماژول فیبر نوری Cisco XENPAK-10GB-LR

ماژول فیبر نوری Cisco XENPAK-10GB-LR

Cisco XENPAK-10GB-LR: Supports a link length of 10 km on standard single-mode fiber (SMF) (G.652).

شرکت سبا اتصالات عرضه کننده انواع ماژول های فیبر نوری و تجهیزات اکتیو شبکه های نوری.

جهت مشاوره فنی و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.
071-32336118 داخلی 2

بررسی

هیچ نقد و بررسی وجود ندارد ، آیا دوست دارید برای دیدگاه تان را ارسال کنید؟?

اولین کسی باشید که نظری می نویسید: “ماژول فیبر نوری Cisco XENPAK-10GB-LR”