پچکوردهای با عملکرد بالا | سبا اتصالات

پچکوردهای با عملکرد بالا

پچکوردهای با عملکرد بالا

پچکوردهای با عملکرد بالا، گروهی از پچکوردهایی هستند که از مواد اولیه با درجه کیفیت عالی تولید و آزمایش می گردند و دارای عملکرد بالا جهت کاربرد در شرکتهای مخابراتی و مراکز دیتا هستند. این نوع پچکورد در جاهایی بکار گرفته می شوند که لزوما افت بسیار کم در سیگنال را طلب می نماید و افت آنها برابر است با Splicing.

توضیحات

 
 
 

Information
fccc
Armoured Patch Cords
نام محصول :
پچکوردهای با عملکرد بالا
کد محصول :
کاربرد و ویژگیها :
پچکوردهای با عملکرد بالا، گروهی از پچکوردهایی هستند که از مواد اولیه با درجه کیفیت عالی تولید و آزمایش می گردند و دارای عملکرد بالا جهت کاربرد در شرکتهای مخابراتی و مراکز دیتا هستند.
این نوع پچکورد در جاهایی بکار گرفته می شوند که لزوما افت بسیار کم در سیگنال را طلب می نماید و افت آنها برابر است با Splicing
Other Details

Features :
-Conform to IEC, EIA-TIA, or Telcordia performance requirements
-Grade A singlemode connector class applied
-Special high accuracy G.652D photonics fibre available

-End face geometry result data available
-RoHS, REACH & SvHC compliant
Applications :
-Data centre
-Telecommunication networks
-High bandwidth 40G & 100G networks
-CATV
-LAN and WAN
-FTTX
-Broadband network
Technical Specification

OPTICAL PERFORMANCE
SINGLEMODE
CONFORMANCE
IL MAX/ Master (Acceptance) ۰٫۱۰ dB IEC 61300-3-4
IL/Random (97%) ۰٫۲۰ dB IEC 61300-3-34
Ave/Master* ۰٫۰۸ dB IEC 61300-3-4
Ave/Random* ۰٫۰۸ dB IEC 61300-3-34
Return Loss ۵۵/۶۵ dB IEC 61300-3-6
MECHANICAL PROPERTIES
CRITERIA*
CONFORMANCE
Mechanical endurance ۵۰۰ matings IEC 61300-2-2
Vibration ۱۰-۵۵ Hz, 0.75 amplitude IEC 61300-2-1
Drop Drop height 1m, 5 drops IEC 61300-2-12
Cable retention** Magnitude 90 N IEC 61300-2-4
Cable torsion ۱٫۵kg-2.5 kg for 2mm-3mm cable diameter IEC 61300-2-5

* The change in attenuation for all the above listed criteria shall be a maximum of 0.10dB

** Subject to cable design

Cable Specification

CHARACTERISTICS
UNITS
SIMPLEX
Cable Material   LSZH
Strength Member   Aramid
Crush N ۱۰۰۰
Operating Temperature °C -۲۰ to 60
Secondary Buffer Diameter (2.0mm, 2.4mm and
3.0mm)
μm ۹۰۰±۵۰
Secondary Buffer Diameter (1.6mm and 1.8mm) μm ۶۰۰±۵۰
Colour   SM – Yellow
MM – Orange(OM1,OM2)
MM – Aqua (OM3, OM4)

Fibre Specification

CHARACTERISTICS
UNITS
SINGLEMODE
Cladding Diameter μm ۱۲۵±۰٫۳
Core/Cladding Concentricity Error μm ≤۰٫۳
Cladding Non Circularity % ≤۰٫۷
Polarization Mode Dispersion (PMD) Ps/(km)½ ≤۰٫۰۶
Mode Field Diameter (mfd) @ 1310nm μm ۹٫۲±۰٫۴
Mode Field Diameter (mfd) @ 1550nm μm ۱۰٫۴±۰٫۵

بررسی

هیچ نقد و بررسی وجود ندارد ، آیا دوست دارید برای دیدگاه تان را ارسال کنید؟?

اولین کسی باشید که نظری می نویسید: “پچکوردهای با عملکرد بالا”