پچکوردهای Simplex/Duplex – OM2 | سبا اتصالات

پچکوردهای Simplex/Duplex - OM2

 پچکوردهای Simplex/Duplex – OM2

پچکوردهای مالتی مود OM2 جهت ارتباط مابین پچ پانل نوری و سوئیچ شبکه جهت ارسال در اترنت های پرسرعت(Gigabit Eth) (Fast Eth) (Ethernet) مورد استفاده قرار می گیرند.این نوع پچکوردها می توانند با روکشهای PVC،OFNR،OFNP و LSZH با استانداردهای TIA،EIA و یا IEC تولید و ارائه گردند.

توضیحات

 
 
 

Information
fccc
Armoured Patch Cords
نام محصول :
 پچکوردهای Simplex/Duplex – OM2
کد محصول :
N/A
کاربرد و ویژگیها :
این نوع پچکورد جهت اتصال بین پچ پانل فیبر نوری و سوئیچ شبکه استفاده میگردد. پچکوردهای OM2 مالتی مود هستند و می بایستی جهت فیبر نوری مالتی مود استفاده گردند . این پچکوردهای دارای کانکتورهای گوناگون از قبیل ST-SC-LC می باشند.
Other Details
 

پچکوردهای مالتی مود OM2 جهت ارتباط مابین پچ پانل نوری و سوئیچ شبکه جهت ارسال در اترنت های پرسرعت(Gigabit Eth) (Fast Eth) (Ethernet) مورد استفاده قرار می گیرند.این نوع پچکوردها می توانند با روکشهای PVC،OFNR،OFNP و LSZH با استانداردهای TIA،EIA و یا IEC تولید و ارائه گردند.

Technical Specification

Connector Specification

OPTICAL PERFORMANCE
MULTIMODE
CONFORMANCE
IL Max/Master (Acceptance) ۰٫۳۰dB IEC 61300-3-4
Ave/Master ۰٫۱۵dB IEC 61300-3-4

*MTRJ – ۰٫۴ dB

Cable Specification

CHARACTERISTICS
SIMPLEX
DUPLEX
Cable Material PVC, OFNR, OFNP or LSZH PVC, OFNR, OFNP or LSZH
Strength Member Aramid Aramid
Crush (N) ۱۰۰۰ ۱۰۰۰
Operating Temperature (˚C) -۲۰ to 60 -۲۰ to 60
Fire Specification IEC 60332-1 IEC 60332-1

Fiber Specification

CHARACTERISTICS
 
Attenuation (dB) / km ۲٫۸ @ ۸۵۰nm / 0.8 @ 1300nm
Bandwidth OFL (MHz x km) ۵۰۰ @ ۸۵۰nm / 500 @ 1300nm

دریافت کاتالوگ

بررسی

هیچ نقد و بررسی وجود ندارد ، آیا دوست دارید برای دیدگاه تان را ارسال کنید؟?

اولین کسی باشید که نظری می نویسید: “ پچکوردهای Simplex/Duplex - OM2”