پچکوردهای مخصوص مراکز دیتا (OM3 – OM4) | سبا اتصالات

پچکوردهای مخصوص مراکز دیتا (OM3 – OM4)

پچکوردهای مخصوص مراکز دیتا (OM3 – OM4)

این نوع از پچکوردها جهت مراکز دیتا به قسمی طراحی شده اند که، تضعیف ناچیزی (low-loss) در انتقال دیتا داشته باشند و به دلیل قابلیت انعطاف پذیری در ارتباط داخلی دستگاههای دیتا و همچنین قطعات پسیو نوری و غیره ،مورد استفاده قرار می گیرند. فرل (ferrule) به کار برده شده درکانکتور پچکوردها ازماده زیرکونیا (Premium grade zirconia ) با درجه خلوص بالا میباشند که باعث انتقال دیتا با کیفیت عالی و همچنین به حداقل رساندن افت نوری میگردند.

توضیحات

 
 
 

Information
fccc
Armoured Patch Cords
نام محصول :
پچکوردهای مخصوص مراکز دیتا (OM3 – OM4)
کد محصول :
FC-Pat-O-MM-Du
کاربرد و ویژگیها :
این نوع از پچکوردها جهت مراکز دیتا به قسمی طراحی شده اند که، تضعیف ناچیزی (low-loss) در انتقال دیتا داشته باشند و به دلیل قابلیت انعطاف پذیری در ارتباط داخلی دستگاههای دیتا و همچنین قطعات پسیو نوری و غیره ،مورد استفاده قرار می گیرند. فرل (ferrule) به کار برده شده درکانکتور پچکوردها ازماده زیرکونیا (Premium grade zirconia ) با درجه خلوص بالا میباشند که باعث انتقال دیتا با کیفیت عالی و همچنین به حداقل رساندن افت نوری میگردند.
Other Details
 پچ کورد data center

پچکوردهای سینگل مود تولیدی شرکت سبا اتصالات از بهترین قطعات تهیه و ساخته می شوند، و با استفاده از روشهای نوین و بصورت مستمر تحت آزمایش قرار می گیرند. این نوع از پچکوردها در شرکتهای مخابراتی و مراکز دیتا کاربرد فراوانی دارند.

Technical Specification

OPTICAL PERFORMANCE
MULTIMODE
CONFORMANCE
IL Max/Master (Acceptance) ۰٫۱۵ dB IEC 61300-3-4
Max IL/Random ۰٫۲۵ dB IEC 61300-3-34
Ave/Master ۰٫۰۸ dB IEC 61300-3-4
Ave/Random ۰٫۱۰ dB IEC 61300-3-34
Return Loss >28dB IEC 61300-3-6

MECHANICAL PROPERTIES
VALUE
CONFORMANCE
Mechanical endurance ۵۰۰ matings IEC 61300-2-2
Vibration ۱۰-۵۵ Hz, 0.75 amplitude IEC 61300-2-1
Drop ۵ drops at 1m IEC 61300-2-12
Cable retention ۵۰N IEC 61300-2-4
Cable torsion ۱٫۵kg-2.5kg for 2mm-3mm cable diameter IEC 61300-2-5

CONNECTOR TYPE
CONFORMANCE
SINGLEMODE
MULTIMODE
SINGLEMODE DUPLEX
MULTIMODE DUPLEX
SC Connector IEC 61754-4 SM PC – Blue, Blue Boots
APC – Green, Green Boots
MM PC – Aqua, Aqua Boots SM PC – Blue, Blue Boots
APC – Green, Green Boots
MM PC – Aqua, Aqua Boots
LC Connector IEC 61754-20 SM PC – Blue, White Boots
APC – Green, White Boots
MM PC – Aqua, White Boots SM PC – Blue, White Boots
APC – Green, White Boots
MM PC – Aqua, White Boots

Cable Specification

CHARACTERISTICS
 
Cable Material LSZH*
Strength Member Aramid
Crush (N) ۱۰۰۰
Operating Temperature (°C) -۲۰ to 60
Fire Specification IEC 60332-1
Secondary Buffer Diameter (2.0mm) μm ۹۰۰±۵۰
Secondary Buffer Diameter (1.6mm and 1.8mm) ۶۰۰±۵۰
Minimum Bend Radius (mm) ۱۰D (installed) – 20D (loaded)

بررسی

هیچ نقد و بررسی وجود ندارد ، آیا دوست دارید برای دیدگاه تان را ارسال کنید؟?

اولین کسی باشید که نظری می نویسید: “پچکوردهای مخصوص مراکز دیتا (OM3 – OM4)”