پچکوردهای fc,lc,sc,st،پچ کوردهای fc,lc,sc,st،پچکورد مالتی مود،پچ کورد مالتی مود،پچکورد داپلکس،پچ کورد داپلکس

پچکوردهای مالتی مود،Indoor،Duplex

پچکوردهای مالتی مود،Indoor،Duplex(پچکورد FC,SC,LC,ST)

توضیحات

 
 
 

Information
fccc
نام محصول .
پچکوردهای مالتی مود،Indoor،Duplex
کد محصول .
FC-PC-IN-D-M
کاربرد و ویژگیها :
پچ کوردهای مالتی مود برای اتصال شبکه های سرعت بالا کاربرد دارند.
Other Details

• انواع کانکتورهای موجود: SC، LC، ST و FC

• قابل عرضه با روکش کابل با خاصیت LSZH برای فیبر نوری

• سازگار با الزامات استانداردهای IEC، EIA-TIA،

• مطابق با ROHS، REACH، SVHC

• قابل ارائه در متراژهای مختلف

• رنگ روکش کابل: نارنجی و سبز متمایل به آبی
کاربرد

• CATV/VIDEO

• در شبکه های اترنت گیگابیت و شبکه های پر سرعت LAN در طول موج های ۸۵۰ نانومتر با طول لینک بیشتر از ۲۷۵ متر.

• شبکه های قدیمی شامل اترنت ، اترنت سریع و FDDI

• مراکز دیتا

• ساختار سیستم کابلی در شبکه های دیتا شامل سازه، لوله های انتقال افقی و عمودی

• پشتیبانی از سرویس های ویدئو، دیتا و صدا

Technical Specification

Connector specification
۰٫۲۵ db IL Max/Master
(Acceptance)
۰٫۱۵ db Ave/Master
۰٫۲۰ db Ave/Random

Fiber Specification
۲٫۸ @ ۸۵۰nm / 0.8 @1310nm Attenuation (dB/km)
۱۵۰۰ @ ۸۵۰nm / 500 @1310nm Bandwidth OFL (MHz x km)
۲۰۰۰ @ ۸۵۰nm Bandwidth LEMB (MHz x km)

Cable Specification
LSZH Cable Material
Duplex multi mode Optical fiber
۳۰۰۰ Crush (N) short term
۲۰۰ Crush (N) long term
-۲۰ to 60 Operating temperature(°C)

بررسی

هیچ نقد و بررسی وجود ندارد ، آیا دوست دارید برای دیدگاه تان را ارسال کنید؟?

اولین کسی باشید که نظری می نویسید: “پچکوردهای مالتی مود،Indoor،Duplex(پچکورد FC,SC,LC,ST)”