پچکورد fc,پچکورد lc,پچکورد sc,پچکورد st,پچ کورد sc,پچ کورد fc

پچکورد مالتی مود,پچ کورد مالتی مود,پچکورد سینگل مود,پچ کورد سینگل مود

پچکورد سینگل مود،فول آرمورد،Outdoor(پچکورد ST,SC,LC,LC)

توضیحات

 
 
 

Information
fccc
نام محصول .
پچکورد سینگل مود،فول آرمورد،Outdoor
کد محصول .
FC-Pat-O-SM-Du-FAr
کاربرد و ویژگیها :
پچ کوردها، اتصالات قابل انعطافی هستند که در تجهیزات اکتیو، دستگاه های نوری پسیو و اتصالات بکار می روند. روکش فلزی این نوع پچ کوردها، آن ها را در برابر شرایط مخرب محیطی مقاوم می سازد.
 • CATV/VIDEO

• شبکه های نوری پسیو (PON)
• FTTX
• ATM، SONET و WDM
• کاربردهای نظامی
Other Details

• انواع کانکتورهای موجود: SC، LC، ST و FC
• قابل عرضه با روکش کابل با خاصیت LSZH برای فیبر نوری
• سازگار با الزامات استانداردهای IEC، EIA-TIA،
• قابل ارائه در انواع مختلف فیبرها در متراژهای مختلف
• مطابق با ROHS، REACH، SVHC

Technical Specification

Connector Specification
۰٫۲۵ db  IL Max/Master (Acceptance)
۰٫۱۸ db Ave/Master
۰٫۱۸ db Ave/Random
۵۵/۶۵ db Return Loss
Single mode
UPC/APC

Fiber Specification
۰٫۳۸ @ ۱۳۱۰nm / 0.25 @ 1550nm Attenuation (dB/km) Single mode
۳٫۰ @ ۱۳۱۰nm / 18.0 @ 1550nm  Chromatic Dispersion (PS/nm x km)
Single mode
۲٫۸ @ ۸۵۰nm / 0.8 @ 1300nm Attenuation (dB/km) Multimode

Cable Specification
LSZH  Cable Material
Aramid Strength member
۳۰۰۰ Crush (N) short term
۲۰۰ Crush (N) long term
-۲۰ to 60  Operating temperature(°C)

بررسی

هیچ نقد و بررسی وجود ندارد ، آیا دوست دارید برای دیدگاه تان را ارسال کنید؟?

اولین کسی باشید که نظری می نویسید: “پچکورد سینگل مود،فول آرمورد،Outdoor(پچکورد ST,SC,LC,LC)”