تاریخچه شرکت سبا اتصالات امواج سپیدان | سبا اتصالات

تاریخچه شرکت سبا اتصالات امواج سپیدان

  تاریخچه شرکت سبا اتصالات امواج سپیدان

  saba04
  شركت سبا اتصالات امواج سپيدان توليد و تأمين كننده تجهيزات مخابراتي، با بهره گيري از مديران و كارشناسان مجرب و دانش و تكنولوژي روز دنيا با بيش از يك دهه تجربه در زمينه طراحي ، توليد و تأمين كليه تجهيزات مخابراتي ، ارتباطات سيار و تجهيزات فيبر نوري آمادگي خود را جهت ارائه خدمات و تأمين تجهيزات مخابراتي اعلام ميدارد. اين شركت موفق به اخذ پروانه بهره برداري از سازمان صنايع و معادن، سمتا ( وزارت دفاع ) ، مجوز از سازمان تنظيم مقررات راديويي و همچنين تاييديه از شركت مخابرات استان های كشور ، شرکت ارتباطات زیرساخت گرديده است .
  کارخانه سبا اتصالات سپیدان
  لازم به ذكر است محصولات توليدي با برند سبا اتصالات امواج سپیدان و محصولات وارداتي با برندهاي معتبر همچون Hansen ،Rosenberger ،Nkdraka ، RFS ، Hwatel، Nestor و … قابل عرضه خواهد بود. طراحي و تدوين روشهاي بهينه ساخت در جهت ارتقاء كيفيت و بهره وري “تجهيزات مخابراتي” و رسيدن به خود كفائي در توليد و تأمين اين تجهيزات در رأس فعاليتهاي اين شركت قرار دارد.
  کارخانه سبا اتصالات سپیدان
  دفتر مركزي اين شركت در شيراز و كارخانه به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع و با سالن تولیدی به مساحت ۱۰۰۰ متر مربع در شهرك صنعتي سپيدان و شعبه ديگر اين شركت در تهران واقع گرديده است.
  کارخانه سبا اتصالات سپیدان
  اعتماد شما سرمایه ماست.
  5

  ارسال دیدگاه